Zayabet Para Yatırma

Zayabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Betist’i Öneriyoruz

Banka Havalesi : Zayabet’e üyeler banka havalesi üzerinden de yatırım yapabilmektedir. Ortalama yarım saat içinde Zayabet hesaplarına geçen bu yatırım ile siteye ise minimum 100 TL yatırım yapılabilinir.

Cep Bank : Zayabet’e cep bank ile en az 20 TL yatırım yapılabilinir. Üyelerin bu yöntem ile yaptıkları yatırımlar ise ortalama bir saat içinde üye hesabına yansımaktadır.

Ecopayz : Ecopayz’da hesapları bulunan üyeler de Zayabet’e hızlı bir şekilde para yatırımı yapabilmektedir. Ecopayz ile Zayabet’e para yatıran üyeler anında bu parayı hesaplarında görebilmektedir. Bu yöntem ile ise Zayabet sitesine minimum 50 TL yatırım yapılabilir.

Webnakit : Webnakit ön ödemeli kart yöntemi ile de kullanıcılar Zayabet sitesine para yatırımı yapabilmektedir. Zayabet’e bu yöntem ile yatırılan paralar aynı anda üyenin site hesabına geçmektedir. Zayabet’e bu yöntem ile ise minimum 100 TL para yatırımı yapılabilinir.

 

Zayabet Güvenilir mi?

Zayabet para yatırma yöntemleri genel olarak bakıldığında site üyeleri tarafından limitler ve çeşitlilik olarak beğeniliyor da olsa, Zayabet hakkında şu ana kadar olumlu hiçbir para çekim bilgisi site başlıklarına yansımadığından dolayı Zayabet’i hiçbir okuyucumuza önermemekteyiz. Zayabet yerine güvenilir bir site araya okuyucularımıza ise Betist bahis sitesini önerir ve siteye üye olmak isteyenlerin ise bu linke tıklaması gerekmektedir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın