Vipseka Para Çekme

By Vipseka

Vipseka’da para çekim işlemleri de üyelere sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Üyelere üç farklı çekim yöntemi ile para çekim hizmeti verilirken, bu yöntemler; banka havalesi, ecopayz ve neteller ile çekim yöntemidir. Bu yöntemler ile yapılan para çekimleri ise en geç 15 dakika içinde tamamlanmaktadır.

 

Banka havalesi ile para çekimi : Vipseka para çekme sistemleri arasında üyeler genelde banka havalesi ile para çekim yöntemini kullanmaktadır. Pek çok banka üzerinden yapılabilen bu çekimler için üyelerin minimum 100 TL para çekim talebi vermesi gerekir. Üyeler bu yöntem ile verdiği para çekim taleplerini en geç 15 dakika içinde üye hesabında görebilir.

Ecopayz ile para çekimi : Vipseka bahis sitesine yatırım yaparken bu yöntemi kullanan üyelere gene aynı yöntem ile çekim yapması gerekir. Ecopayz yöntemi ile minimum 100 TL para çekimi yapılırken, üyeler en geç 10 dakika içinde hesaplarında paralarını görebilmektedir.

Neteller ile para çekimi : Vipseka para yatırma yöntemlerinden Neteller ile para yatıran kullanıcılar aynı yöntem ile para çekebilmektedir. Neteller yöntemi ile Vipseka sitesinden para çekimi yapmak isteyen üyelerin minimum 100 TL çekim yapması gerekir. Bu yöntem ile de yapılan çekimler en geç 10 dakika içinde üyenin hesabında olmaktadır.

Vipseka’ya Üye Ol

Yorum yapın