Ukbet 80 – Ukbet’in Yeni Giriş Adresi: Ukbet80.Com

ukbet

Ukbet 80’e Giriş Yap – Üye Ol

Ukbet bahis sitesi de bugün yapılan engellemelerden etkilenmiş ve yeni giriş adresini ise Ukbet 80 yapmıştır. 10 Nisan 2017 tarihinden itibaren Ukbet’e giriş yapacak olan kullanıcıların sitenin eski adresi olan Ukbet70 adresini değil, yenilenen Ukbet80 adresini kullanmaları gerekmektedir. Bu adres üzerinden üyeler sorunsuz bir şekilde siteye giriş yapabilmektedir.

 

Ukbet sitesinde ki bugünkü güncellemeler sonucunda sitede ki tek değişiklik adres değişikliği olurken, bunun dışında sitede değişiklik yaşanmamıştır. Ukbet80 sitesinde de üyeler eski sitede olduğu gibi bonus ve promosyonlardan yararlanabilmekte ve sitenin tüm özellikle ve bölümlerinden yararlanabilmektedir.

 

Ukbet’in en güncel giriş adresine bağlanmak isteyen okuyucuların buraya ya da alttaki yeşil renkli butona tıklaması gerekmektedir.

Ukbet 80 Giriş – Üyelik

Ukbet Neden Engellendi?

Ukbet80 sitesinin engellenmesinin sebebi Ukbet’in İddaa’nın resmi bayilerinden biri olmamasından kaynaklanır. Bugün TİB tarafından akşam saatlerinde gerçekleşen engellemeler ile siteye kısa bir süre boyunca giriş sağlanamazken, açıklanan yeni giriş adresi üzerinden ise siteye girişler tekrar normale dönmüş ve sorunsuzca girişler başlamıştır. Ukbet’in yeni adresi üzerinden siteye giriş yapmak isteyen okuyucuların yapması gereken tek şey altta yer alan butona tıklamaktır.

Ukbet’e Üye Ol

One Response to “Ukbet 80 – Ukbet’in Yeni Giriş Adresi: Ukbet80.Com”

  1. 46 gündür hesabımı incelemeye alan ukbet hiçbir şekilde açıklama yapmamakla birlikte. tam 48bintl parama el koymuştur.ben yandım siz yanmayın.

Yorum yapın