Tulipbet Para Yatırma

Tulipbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Tulipbet para yatırma yöntemleri içinde üyelerin en çok kullandığı para yatırma yöntemi olan banka havalesi yöntemi ile Tulipbet’e minimum 100 TL yatırım yapılabilmektedir. Banka havalesi ile yatırılan paralar verilen talebin sonucunda ortalama yarım saat içinde üyelerin hesaplarında olmaktadır.

Cep Bank : Cep bank sistemleri bulunan bankalar ile Tulipbet’e para yatırım işlemi gerçekleşebilmektedir. Tulipbet sitesine cep bank yöntemi ile en az 20 TL para yatırım yapılabilmektedir. Cep bank yöntemi ile yapılan yatırımlar ise taleplerden yaklaşık bir saat sonra sonuçlandırılarak üyelerin hesabına geçilmektedir.

TLNakit : Ön ödemeli kart sistemlerinden TLNakit ile ise Tulipbet’e anında para yatırımı yapılabilmektedir. Bu yöntemle Tulipbet’e para yatırımlar hem hızlı hem düşük bir limit ile gerçekleşebilmektedir.

TLNakit : Payzwin sistemi ile de yatırılan paralar anında Tulipbet hesabına geçmektedir. Payzwin ile gerçekleşen para yatırımları ise en az 20 TL olma zorunluluğu vardır.

 

Tulipbet Güvenilir mi?

Tulipbet’in para yatırma seçenekleri geniş ve limitleri uygun da olsa bugüne kadar Tulipbet hakkında hiçbir para çekim işlemi hakkında bilgi sitemizin yorum veya iletişim bölümlerine gelmediği için Tulipbet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Tulipbet yerine bahis severlerin daha güvenilir bir hizmet alabileceği Tipobet’i tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Tipobet’e hızlı bir şekilde üye olmak isteyen okuyucular ise bu linke tıklayabilir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın