Trodosbet Para Yatırma

tro

Trodosbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Betist’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de ki çoğu bankayla anlaşma halinde olan Trodosbet’e, kullandığınız banka ile hızlıcana para yatırabilirsiniz. Banka havalesi ile minimum 100 TL yatırabiliniyorken, yatırılan paralarda 5-20 dakika içinde hesapta olmaktadır.

Cep Bank : Türkiye’de pek çok bankada yer alan cep bank fonksiyonları sayesinde de Trodosbet’e para yatırabilirsiniz. En az 20 TL yatırım yapabileceğiniz cep bank yöntemiyle yatıracağınız para yarım saat içinde hesabınıza yansır.

Bitcoin : Son dönemde dünyanın en büyük e-para sistemi olan Bitcoin ile paranızı Trodosbet’e yatırabilir ve e-paranızı gerçek paraya çevirebilirsiniz. Bitcoinleriniz sayesinde Trodosbet’e minimum 50 TL yatırım sağlayabilirsiniz. Bitcoin ile yatırılan paralar 5 dakika içinde Trodosbet hesabına geçer.

Kredi Kartı : Elinizde bulunan Master Card veya VISA logolu olan kredi kartları ile Trodosbet’e para yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile Trodosbet’e en az 100 TL para yatırabilirken bu yatırımdan %0 komisyon alınmaktadır. Kredi kartıyla yatıracağınız para anında site hesabına tanımlanmaktadır.

 

Trodosbet Güvenilir mi?

Trodosbet sitesi sunduğu geniş para yatırma yelpazesi ile gerek bizim gerekte üyeler tarafında beğenilmiş olsa dahi Trodobet’in para çekimleri hakkında bugüne kadar elimize herhangi bir bilgi gelmediğinden ötürü Trodosbet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Trodosbet’in yerine Türkiye’nin güvenilir ve en çok kullanılan sitelerinden biri olan Betist’i tüm okuyucularımıza önermekteyiz. Betist’e bu link yardımıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın