Trbet Para Yatırma

Trbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Trbet para yatırma yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntem olan havale para yatırma yöntemi ile ortalama yarım saat içinde para hesaba yatırılmaktadır. Pek çok banka ile para yatırabileceğinizi bu yöntem ile siteye minimum 50 TL para yatırımı yapılmaktadır.

Cep Bank : Türkiye’de ki tüm cep bank fonksiyonu veren pek çok banka ile anlaşmalı olan Trbet’e bu yöntem ile de güvenli bir şekilde para yatırımı yapılmaktadır. Cep bank ile yapılan para yatırımları minimum 20 TL olmalıdır. Cep bank ile yapılan para yatırımları ortalama bir saat içinde hesapta olmaktadır.

Ecopayz : Dünyada en çok kullanılan e-cüzdan servislerinden biri olan Ecopayzda bulunan hesabınız ile de Trbet’e para yatırımı yapılabilmektedir. Ecopayz ile yapılan yatırımlarda eğer kazançlı olunması dahilinde yapılacak olan Trbet para çekme işlemi de gene Ecopayz yöntemi ile yapılmaktadır. Ecopayz ile Trbet’e en düşük 20 TL yatırım yapılmaktadır. Trbet’te bu yöntem ile siteye yapılan yatırımlar anında hesap olmaktadır.

Paykasa : Ön ödemeli kartlar arasında en çok kullanılan kartlardan biri Paykasa ile Trbet’e minimum 10 euro yatırım yapılmaktadır. Yatırım yapılan para tıpkı ecopayzda olduğu gibi bu yöntemle de anında Trbet hesabına geçmektedir.

 

Trbet Güvenilir mi?

Trbet ile alakalı olarak tarafımıza hiçbir net para çekim bilgisi gelmediğinden dolayı TRbet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Trbet sitesinin aksine, çok güvenilir ve hızlı bir para çekimi yapacak site arayan tüm okuyucularımıza Enbet’e üye olmalarını tavsiye ediyoruz. Enbet’e sadece bu linke tıklayarak üye olunabilinmektedir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın