Suitbet Para Yatırma

suitbet

Suitbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Türkiye’de ki birçok banka ile anlaya sahip bir site olan Suitbet sitesine, canlı destek hattından öğreneceğiniz hesap numaralarına banka havalesini gerçekleştirerek Suitbet hesabınıza paranızı yatırabilirsiniz. Suitbet’e banka havalesi yöntemiyle minimum 50 TL para yatırabilirsiniz.

Cep Bank : Cep bank fonsiyonuna sahip banka ile çalışıyorsanız Suitbet’e bu yöntem sayesinde para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cep bank ile para yatırma yöntemi sayesinde minimum 20 TL para yatırabilirsiniz.

Ecopayz : Dünyanın en büyük e-cüzdan servisi olan Ecopayz ile Suitbet’e para yatırımı yapabilirsiniz. Ecopayz ile minimum yatırım miktarı 20 TL iken Ecopayz yapacağınız yatırım anında Suitbet hesaba geçmektedir.

Paykasa : Türkiye’de ki en popüler ödemeli kart sistemlerinden biri olan Paykasa ile Suitbet’e para yatırabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 euro iken, Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Dolar ile hizmet veren bir ön ödemeli kart olan yöntemi ile Astropay ile Suitbet hesabınıza minimum 10 dolar yatırabilirsiniz. Astropay ödeme yöntemi ile yatırılan para da aynı anda hesaba geçmektedir.

Suitbet Güvenilir mi?

Suitbet sitesinin para yatırımları genel manada geniş ve düşük yatırımlara dahi izin veren bir sistem olsa da Suitbet’in para çekimleri hakkında net bilgiler elimize ulaşmadığından dolayı Suitbet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Suitbet yerine Türkiye’nin en iyi sitelerinden biri olan Enbet’e üye olmayı tüm okuyucularımıza tavsiye ediyoruz. Enbet sitesine bu link yardımıyla veya üstteki yeşil buton yardımıyla üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın