Sezarbet Para Yatırma

sezar

Sezarbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Albet’i Öneriyoruz!

Sezarbet, tüm kullanıcılarının siteye kolay bir şekilde para yatırması için bünyesinde birçok farklı ödeme yöntemini toplamıştır. Banka havalesi, cep bank, ecopayz, astropay ve paykasa gibi ödeme yöntemleri sayesinde Sezarbet’e hızlı bir şekilde para yatırabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bu yazımızda Sezarbet’in para yatırma yöntemlerini açıklayacağız.

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Türkiye’de yer alan tüm bankalar ile anlaşmaya sahip olan Sezarbet, müşterilerinin en çok kullandığı ödeme yöntemi olan banka havalesi yöntemi ile minimum 50 TL yatırım yapabilirsiniz. Havale ile para yatırma yönteminde paranız en geç 10 dakika içinde hesabınıza geçmektedir.

Cep Bank : Sezarbet kullanıcılarının en çok kullandıkları ikinci ödeme yöntemi olan cep bank yöntemi ile minimum 20 TL yatırım yapabilirsiniz.. Cep bank yöntemi ile yapılan para yatırımlarınız en geç yarım saat içinde hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Dünya’nın en büyük e-cüzdan sistemi olan Ecopayz ile de Sezarbet hesabınıza yatırım yapabilirsiniz. Ecopayz yöntemi ile minimum 20 TL yatırabilirsiniz. Ecopayz yöntemiyle de ile paranız anında hesaba geçer.

Paykasa : Türkiye’nin en çok kullanılan ön ödemeli kartı olan Paykasa ile Sezarbet sitesine para yatırımı yapabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 eurodur. Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Türkiye’nin bir diğer çok tercih edilen ön ödemeli kartı olan Astropay ile de Sezarbet’e yatırım yapabilirsiniz. Sezarbet’e Astropay ile minimum 10 Dolar yatırım yapabilirsiniz. Astropay ile yapacağınız ödemeler aynı anda hesabınıza geçmektedir.


Sezarbet Güvenilir mi?

Sezarbet’in para yatırma yöntemlerinde yer alan geniş opsiyonlu seçenekleri tarafımızca çok beğenilmiş olsa da henüz elimize Sezarbet’in para çekimleri hakkında net bilgiler gelmemesinden dolayı Sezarbet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Sezarbet yerine Türkiye’nin en çok kullanılan bahis sitesi olan Albet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Albet sitesine buraya tıklayıp ya da üstteki buton yardımı ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın