Redobet Para Yatırma

Redobet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Redobet’e banka havalesi ile para yatırma isteyen kullanıcılar Redobet canlı destek hattından alacağı güncel hesap bilgilerine havale yaparak yatırımını gerçekleştirebilir. Bu yöntem ile siteye yatırılan paralar yarım saat içinde hesabınıza geçerken, bu yöntem ile siteye minimum 100 TL para yatırmaktadır.

Cep Bank : Cep bank fonksiyonunu kullanmakta olan üyeler siteye bu yöntemle en az 20 TL yatırabilmektedir. Cep bank ile yatırılan paralar ise bilgilerinin kontrol edilmesinin ardından ortalama bir saat içinde hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Ecopayz’da bulunan hesabınız sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde Redobet’e para yatırımı sağlarken, yatırımlarınızda anında Redobet hesabında olmaktadır. Bu yöntem ile minimum 50 TL para yatırabileceğiniz gibi Redobet para çekme işlemini de sağlarken, gene aynı yöntem olan ecopayz ile parayı çekmeniz gerekmektedir.

TLNakit : TLNakit ön ödemeli kart ile de mevcut kartın kodlarını Redobet’e girerek paranızı hemen Redobet hesabınıza geçirebilirsiniz. Bu yöntemle ise Redobet’e en az 20 TL para yatırılmaktadır.

 

Redobet Güvenilir mi?

Redobet para yatırma ve para çekme işlemlerinde sunduğu geniş çeşitlilik ile tarafımızca beğenilse de henüz Redobet’in para çekimleri ile alakalı tarafımıza hiçbir bilgi gelmemiştir. Bundan dolayı şu an da hiçbir okuyucumuza Redobet sitesini önermiyoruz. Redobet sitesini kullanmanızın yerine güvenilir ve yüksek oranlı bir hizmet almak isteyen tüm okuyucularımıza Tipobet sitesini öneriyoruz. Tipobet bahis sitesine bu linke tıklayarak hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın