Rbet Para Çekme

By RBet

rbet-logo

Rbet illegal bahis sitesi kullanıcılarına para çekimlerinde de büyük bir kolaylıklar sağlamaktadır. Para çekimlerinde iki farklı yöntem kullanan Rbet, üyelerinin çekimlerinde maksimum yarım saat içinde güvenli ve kolay bir şekilde ödeme yapmaktadır. Rbet ile para çekebilmek için şüpheli durumlarda hesabınızın kimlik onaylı olmasını isteyebilir. Rbet para çekimlerinde ; banka transferi ve ecopayz transferi hizmetlerini kullanmaktadır. Bu para çekim yöntemlerini aşağıda sizlere kısaca açıklayacağız.

Banka transferi : Banka transferi para çekim yöntemi ile para çekiminizi verdikten en geç yarım saat sonra hesabınıza yansıdığından çok tercih edilmektedir. İş bankası, Garanti Bankası, Akbank, Finasbank, Ziraat Bankası, HSBC ve daha birçok banka ile anlaşması olan Rbet’in bu yönü çokça tebrik edilmektedir. çekim saatide çok kısadır. Genelde gün içinde hatta yarım saat içinde hesabınızda paranızı görebilirsiniz. Gün içerisinde banka transferi ile çekebileceğiniz minimum tutar 200 TL ve maksimum tutar ise 25,000 TL’dir.

Ecopayz transferi : Dünyaca en ünlü ve en güvenilir e-Cüzdan sistemi olan ecoPayz hesabınız sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde Rbet hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz. Ecopayz ile çekeceğiniz para en geç yarım saat için Ecopayz hesabınızda olmaktadır. Ecopayz ile minimum 100 TL çekebilirsiniz.

Rbet’e Üye Ol

Yorum yapın