Polobet Bonus

Polobet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

%100 Hoşgeldin Bonusu

Polobet yeni kaydolan kullanıcılarının yapacakları ilk yatırımda özel bir bonusu sunmaktadır. %100 Hoşgeldin Bonusu ile Polobet’e ilk defa para yatırımı yapacak kullanıcılar 100 TL’ye karşılık %100 bonus almaktadır. %100 Hoşgeldin Bonusundan yararlanabilmek için siteye ya banka havalesi ya da cep bank ile para yatırım yapmış olmak gerekmektedir. %100 Hoşgeldin Bonusunu almak isteyen tüm kullanıcılar para yatırımı yatırdıktan sonra Polobet canlı destek hattına bağlanarak bu bonusu istediğini belirlemelidir. %100 Hoşgeldin Bonusundan kazanılan parayı çekebilmek için ilk olarak ana paranızı bir kez minimum 1.30 orandan çevirmeniz gerekmektedir. Bunun ardından kazandığınız toplam bonusun minimum 10 katını, tekli kuponlarda en az 1.80 ve üzerine orandan çevirmeniz gerekir. Bunun yanında kombine kuponlar ile bu bonusu çevirmek isteyen kullanıcılar ise kuponun toplam oranını minimum 3.00 olarak belirlemelidir.

%20 Cep Bank Yatırım Bonusu

Polobet’e sürekli cep bank ile para yatıran kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış olan cep bank bonusu ile Polobet’e yapılan her yatırımda paranızı %20 oranında katlayabilirsiniz .%20 Cep Bank Yatırım Bonusu almak isteyen kullanıcılar Polobet para yatırma seçeneklerinden cep bank ile siteye minimum 20 TL, maksimum ise 500 TL yatırmış olmaldırı. Bu bonusu da %100 Hoşgeldin Bonusunda sunulan aynı çevrim şartları ile çevirebilirsiniz.

 

Polobet bonusları ile dikkat çekse de, bu bonuslarda oldukça zor çevrim şartları sunmuştur. Daha kolay çevrim şartları sunan bonuslar veren ve 7 gün 24 saat güvenerek para çekimi yapılabilen bir bahis sitesi olan Tipobet‘i tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın