Parsbet Para Yatırma

parsbet-logo

Parsbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Parsbet, tüm müşterilerinin sitelerine kolay ve hızlı bir şekilde para yatırabilmeleri için banka havalesi, cep bank, tlnakit, ecopayz, astropay ve paykasa gibi yöntemleri kullanmaktadır. Bu yazımızda sizlere Parsbet’in para yatırma yöntemlerini detaylıca anlatacağız.

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Birçok farklı banka ile anlaşması olan Parsbet’e, canlı destekten öğreneceğiniz hesap numaralarına havale yaparak Parsbet’e paranızı yatırabilirsiniz. Parsbet’e banka havalesi yöntemi ile minimum 50 TL para yatırabilirsiniz. Banka havalesi ile yapılan yatırımlar 10 dakika içinde hesabınıza geçmektedir.

Cep Bank : Bankanızı sunduğu cep bank yöntemi yardımıyla da Parsbet’e 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile minimum yatırım miktarı 20 TL iken, cep bank ile gerçekleşen yatırım 15 dakika içinde Parsbet hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan e-cüzdan sistemi olan Ecopayz ile Parsbet’e para yatırımını kolayca yapabilirsiniz. Ecopayz ile minimum yatırım miktarı 20 TL’dir. Ecopayz ile para yatırımı anında hesaba geçmektedir.

Paykasa : Euro ile hizmet veren bir ön ödemeli kart sitemi olan Paykasa ile Parsbet’e para yatırabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 euro yatırabilirken, Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Dolar para birimiyle hizmet sağlayan ön ödemeli kart olan yöntemi ile Astropay ile Parsbet hesabınıza minimum 10 dolar yatırabilirsiniz. Astropay ödeme yöntemi ile yatırılan para anında hesaba geçmektedir.


Parsbet Güvenilir mi?

Parsbet’in para yatırımlarda ki geniş opsiyonlu yöntemleri beğensekte tarafımıza hala daha Parsbet’in para çekimleri hakkında net bilgiler gelmediğinden dolayı Parsbet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Parsbet yerine Türkiye’nin en kaliteli bahis sitelerinden biri olan Enbet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Enbet sitesine bu link ya da üstteki yeşil buton yardımı ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın