Milanobet Para Yatırma

By Milanobet

Milanobet’te tüm bölümlerde başarılı bir hizmet devam ederken, finansal işlemlerde de başarılı bir hizmet verilmektedir. Milanobet para yatırma bölümü altında birçok farklı seçeneği sistemlerine entegre etmiştir. Bu yazıda Milanobet’e hangi yöntemler ile minimum ne kadar para yatırılabileceğini görebilirsiniz.

 

Banka Havalesi: Milanobet’in anlaşmalı olduğu pek çok banka hesabı üzerine havale veya eft yaparak hızlı bir şekilde paranızı gönderebilirsiniz. Milanobet canlı destek hattı üzerinden Milanobet’in en güncel banka hesap numaralarını öğrenilebilir ve bu şekilde de Milanobet’e para yatırımı yapılabilmektedir. Milanobet’e banka havalesi ile para yatırımı minimum 100 TL tutarında yapılabilmektedir. Ayrıca bu yöntem ile para yatırımları ortalama 5 dakika içinde hesapta olmaktadır.

Cep Bank: Türkiye’de bazı bankalarda bulunan cep bank sistemi ile Milanobet para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Milanobet’e bu yöntem dahilinde minimum 20 TL yatırılabilmektedir. Bunun yanında cep bank ile yatırılan paralar en geç 15 dakika içinde Milanobet hesaplarında olmaktadır.

EcoPayz : Ecopayzda bulunan hesabınız aracılığı ile de Milanobet’e para yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Ecopayz ile yapılan para yatırımlar minimum 20 TL olabilir. Ecopayz ile yapılan yatırımlar anında hesaplara yansımaktadır.

TLNakit : Tıpkı ecopayz gibi yatırılan paranın anında hesaba geçtiği bir sistem olan TLNakit ile de elinizde bulunan kodları hemen sisteme yazarak, paranızı da Milanobet hesabınıza geçirebilirsiniz. TLNakit ile para yatırımları da minimum 20 TL olmalıdır.

Paykasa : Ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa ile ise Milanobet’e en az 10 euro yatırılabilirken, bu sistem yatırılan paralar anında hesaba geçmektedir.

Milanobet’e Üye Ol

Yorum yapın