Milanobet Para Çekme

By Milanobet

Milanobet’te yapılan para çekimleri de tıpkı para yatırımları gibi hızlı bir zamanlama içinde hallolmaktadır. Üyelerinin para çekim taleplerini maksimum 10 dakika içinde tamamlamakta olan Milanobet, bu konuda bahis siteleri arasında ki en hızlı para çekim yapılan sitelerden biri konumundadır.

 

Milanobet para çekme işlerinde; banka transferi, ecopayz transferi ve tlnakit transferi gibi üç farklı seçenek ile paralarının çekim imkanlarını vermektedir. Aşağıda üç farklı para çekim yöntemi ile nasıl ve minimum ne kadar para çekileceğini görebilirsiniz.

 

Banka transferi : Milanobet sitesinin de hesabının olduğu bankalar üzerinden üyeler Milanobet’te bulunan paralarını çekebilmektedir. 7 gün 24 saat yapılabilen bu çekimler ile gün içinde minimum 100 TL para çekilebilmektedir. Bu yöntemle gerçekleşen işlemler para çekim talebi verildikten sonra en geç 10 dakika içinde üyelerin banka hesaplarına gönderilmektedir.


Ecopayz :
Ecopayz yöntemi de Milanobet’te bulunan en hızlı para çekim sistemleri arasında yer almaktadır. Tıpkı diğer yöntemlerde olduğu gibi Ecopayz ile çekimde de siteden minimum 100 TL para çekimi yapılabilmektedir. Ayrıca Ecopayz ile para çekimi yapabilmek için Ecopayz ile siteye para yatırmak gerekmektedir. Bunun yanında bu yöntemle yapılan para çekimleri en geç 5 dakika içinde Ecopayz hesaba gönderilmektedir.


TLNakit :
 TLNakit sistemi ile de para çekimi yapmak için Milanobet‘e TLNakit ile para yatırmak gerekmektedir. Gün içerisinde en az 100 TL para çekimi yapabilinen bu yöntem ile gönderilen paralar yaklaşık 10 dakika içinde TLNakit hesabına yansımaktadır.

Milanobet’e Üye Ol

Yorum yapın