Mariobet İletişim

By Mariobet

Geniş seçenekli ve yüksek oranlı bir bahis hizmetinin yanında başarılı bir hizmette sunmaya devam eden Mariobet, 2017’nin en başarılı sitelerinden biri olarak gösterilmektedir. Bu başarısında kaliteli ve geniş seçenekler sunmasına ek olarak başarılı bir iletişim imkanını da sitesine entegre etmiş olan Mariobet, Curacao yasalarına uygun bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Mariobet bugüne kadar hiçbir kullanıcısına bir en ufak bir problem dahi yaşatmamış olsa da sistemlerinde oluşabilecek sorunlar için iki farklı iletişim sistemini de sistemlerine eklemiştir. Mariobet iletişim sistemlerinde canlı destek ve mail destek hatlarını kullanmaktadır.

 

Bu iki hat ile problemleri en kısa sürede çözmeyi hedefleyen Mariobet, ayrıca bu hatlar üzerinden site hakkında bilgi de vermektedir. Sitenin sağ üst köşesinde bulunan buton ile ulaşabileceğiniz ‘Canlı Destek Hattı‘nda tüm sorun ve problemlerinizi online bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Ayrıca diğer iletişim sistemi olan Mail desteği üzerinden de Mariobet ile iletişim haline geçebilirsiniz. destek@mariobet.com adresine atacağınız mailler ile sorun ve düşüncelerinizi Mariobet ile paylaşabilmektesiniz. Ayrıca maile atılan sorular ortalama 1 saat içinde cevaplanmaktadır.

 

Bunlara ek olarak finansal işlemler ile bilgi almak ve ne aşamada olduğunu öğrenmek içinde Mariobet canlı destek hattı hizmet vermektedir. Henüz Mariobet’e üye değilseniz aşağıda yer alan yeşil renkli buton üzerinden Mariobet’e ulaşabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şans dileriz.

Mariobet’e Üye Ol

Yorum yapın