Malpasbets 100 TL Hoşgeldin Bonusu

By Son Haberler

promo1

İllegal bahis siteleri sektörünün yeni sitelerinden biri olan Malpasbets, yeni kayıt olmuş üyeler için özel bir bonus ile karşımıza çıkıyor. Yeni kayıt gerçekleştirerek üye olan tüm kullanıcılara ilk defa yapacakları para yatırımları için %100 oranında 100 TL Hoşgeldin bonusu veriyor. Malpasbets 100 TL Hoşgeldin bonusu alabilmeniz için gerekli olan minimum para yatırma tutarı 100 TL’dir.

Malpasbets’in 100 TL Hoşgeldin bonusu yalnızca Malpasbets’te yeni bir hesap açan müşterilere tanımlanabilir. Bu bonustan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü havale, cep bank ya da payzwin olmalıdır.

100 TL Hoşgeldin bonusu çevrim şartlarıda oldukça makuldür. Bonusunuzun çekilebilir duruma gelmesi için ana paranızı 1 defa 1.30 oranından ve  almış olduğunuz bonusun 10 katını toplam oranın minimum 2,00 çevirmeniz gerekmektedir. Kombine kuponlarda 1 maçın oranı en az 1.80 ve üzeri olmalıdır.

100 TL Hoşgeldin bonusu için listelenmiş olan koşullar sağlanmaz ise Malpasbets, bonusu ve elde edilen kazançları geri çekme hakkını saklı tutar. Bir veya daha fazla Malpasbets hesabı olan müşterilere 100 TL Hoşgeldin bonusu verilmez. 100 TL Hoşgeldin bonusu çevrimi 30 gün içerisinde tamamlanmak zorundadır. Belirtilen sürede çevrim tamamlanmaz ise 100 TL Hoşgeldin bonusu ve 100 TL Hoşgeldin bonusundan elde edilen kazançlar iptal edilir.

100 TL Hoşgeldin bonusundan faydalanan Malpasbets üyeleri aynı anda başka bir bonusu alamaz ve kullanamazlar. 100 TL Hoşgeldin bonusu kuralları dahilinde Malpasbets’in genel şart ve kurallarıda bu bonusun içindedir.

Malpasbets’e Üye Ol

Yorum yapın