Mafbet Para Yatırma

mfv

Mafbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Albet’i Öneriyoruz!

Mafbet, tüm kullanıcılarının siteye kolay bir şekilde para yatırması için bünyesinde banka havalesi, cep bank, ecopayz, astropay ve paykasa gibi ödeme yöntemlerini kullanmaktadır.

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Türkiye’de yer alan çoğu banka ile anlaşması olan Mafbet ile müşteriler kolayca para yatırımı yapabilmektedir. Banka havalesi yöntemi ile minimum 50 TL yatırım yapılmaktadır. Banka havalesi ile para yatırmanız dahilinde paranız en geç 10 dakika içinde hesabınıza geçmektedir.

Cep Bank : Mafbet sitesine cep bank yöntemi ile minimum 20 TL yatırım yapabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile yatıracağınız para yarım saat içinde hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Dünya’nın en ünlü e-cüzdan sistemi olan Ecopayz ile Mafbet’e para yatırabilirsiniz. Ecopayz ile minimum 20 TL yatırken , Ecopayz yöntemi ile yatıracağınız para anında hesaba geçer.

Paykasa : Ön ödemeli kart sistemleri arasında çok pöpüler bir kart olan Paykasa ile Mafbet sitesine para yatırımı yapabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 eurodur. Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Türkiye’nin bir diğer ön ödemeli kart yöntemi olan Astropay ile de Mafbet’e yatırım yapabilirsiniz. Mafbet’e Astropay ile minimum 10 Dolar yatırım yapabilirsiniz. Astropay ile yapacağınız ödemeler aynı anda hesabınıza geçmektedir.

Mafbet Güvenilir mi?

Mafbet sitesinin para yatırma yöntemleri oldukça geniş ve güzel olsa da Mafbet’in para çekimleri hakkında elimize kesin bilgiler gelmemesinden dolayı Mafbet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Mafbet yerine Türkiye’nin en çok tercih edilen sitesi olan Albet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Albet sitesine buraya tıklayıp ya da üstteki buton yardımı ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın