Limanbet Para Yatırma

Limanbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de ki pek çok banka üzerinden Limanbet’e para yatırımı havale yöntemi ile yapılabilmektedir. Bu yöntem ile yatırılan paralar ortalama yarım saat içinde Limanbet üyelerinin hesaplarına geçmektedir. Minimum 100 TL para yatırımı yapılabilen bu yöntem, Limanbet kullanıcılarının en çok tercih ettiği yatırım yöntemidir.

TLNakit : TLNakit ile ise Limanbet’e minimum 50 TL para yatırımı yapılabilmektedir. Elinizde ki kodlar ile boşluklara yazacağınız kodların doğru olması halinde siteye yatırılan paralar anında Limanbet üye hesabına geçmektedir.

Ecopayz : Ecopayz’da yer alan hesaplar üzerinden Limanbet’e minimum 50 TL para yatırımı yapılabilirken bunun yanında yapılan yatırımlar siteye anında geçmektedir.

Paykasa : Astropay ön ödemeli kart sistemi ile ise Limanbet’e minimum 10 euro yatırım sağlanabilmektedir. TLNakit ile yapılan parasal işlemler anında Limanet hesabına geçmektedir.

 

Limanbet Güvenilir mi?

Limanbet üyeleri için her ne kadar geniş ve normal limitli bir para yatırım yöntemi sunsa da, bugüne kadar Limanbet ile alakalı sitemize veya diğer internet kaynaklarına olumlu bir para çekim bilgisi gelmemiştir. Bundan dolayı sitemiz Limanbet’i hiçbir okuyucusuna önermemektedir. Limanbet yerine daha güvenilir ve daha geniş imkanlara sahip bir hizmet almak isteyen okuyucular Enbet bahis sitesini tercih etmelidir. Enbet sitesine bu linke tıklayarak üye olunabilinir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

One Response to “Limanbet Para Yatırma”

Yorum yapın