Limanbet Para Çekme

Limanbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz
-TLNakit

 

Banka havale ile para çekme: Limanbet para çekme yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntem olan bu yöntem ile Limanbet kullanıcıları paralarını ortalama 3-4 saat içinde çekmektedir. Neredeyse her banka ile anlaşmalı olan Limanbet bu yöntem ile kullanıcıların siteden minimum 100 TL para çekmesine izin vermektedir.

Ecopayz ile para çekme: Limanbet sitesinde kullanıcıların parasını ortalama 1-2 saat içinde çektiği Ecopayz yöntemi sadece siteye Ecopayz ile para yatırmış kullanıcıların çekim yapabileceği bir yöntemdir. Limanbet’ten ecopayz ile para çekimler minimum 100 TL olmak zorundadır.

TLNakit ile para çekme: TLNakit sistemi üzerinden de para çekimler ortalama 1-2 saat içinde tamamlanmaktadır. Bu yöntem ile çekilen para TLNakit hesabına yansırken, bu yöntem ile para çekmek için siteye yatırımı da TLNakit ile yapmış olmak gerekmektedir. Bu yöntem ile de paralar minimum 100 TL olarak çekilmektedir.

 

Limanbet Güvenilir mi?

Limanbet hakkında hiçbir net para çekim bilgisi gelmediğinden dolayı Limanbet, şu an için güvenilir değildir. Bundan dolayı sitemiz de Limanbet’i hiçbir okuyucusuna önermemektedir.

Okuyucularımız Limanbet gibi güvenilir olmayan bir siteyi kullanmak yerine, güven ve başarısını yıllardır sergilediği hizmet ile kanıtlamış olan Enbet bahis sitesini seçmelidir. Enbet sitesine giriş yapmak veya Enbet’e henüz üye değilseniz üye olmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın