Kuralbet Bonus

Kuralbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

400 TL İlk Yatırım Bonusu

Kuralbet’e yeni üye olmuş ve henüz para yatırmamışsanız sizleri özel bir bonus beklemektedir. Kuralbet para yatırma işlemini ilk kez yapacak üyelerine özel yaptıkları yatırımın 400 TL’lik kısmına kadar %50 ilk yatırım bonusu vermektedir. 400 TL İlk Yatırım Bonusundan yararlanmak isteyen Kuralbet üyeleri ise yatırımdan sonra canlı desteğe bağlanıp bu bonusu istediklerini belirtmelidir. 400 TL İlk Yatırım Bonusu kullanım halindeyken başka hiçbir bonus kullanılamamaktadır. Ayrıca Kuralbet’in 400 TL İlk Yatırım Bonusundan kazanılan parayı çekmek içinde sizleri bir takım çevrim kulları beklemektedir.  Bu çevrim şartları alınan bonusun 10 katını en az 2,25 orandan kombine kuponlar ile çevirmek oluşturmaktadır. Futbol ve basketbol müsabakalarından oluşması gereken kuponlarda ki diğer karşılaşmalar ise bonus çevriminden sayılmamaktadır.

%10 Yatırım Bonusu

Kuralbet sitesinde, havale ve cep bank ile yapılan yatırımlara gün içerisinde bir sefer mahsus olmak üzere %10 Yatırım Bonusu verilmektedir. Üstelik %10 Yatırım Bonusunda hiçbir çevrim şartı bulunmamaktadır. Sadece sitede bu parayı kullanarak paranızı çekebilirsiniz.

 

Kuralbet bonusları her kadar ilgi çekici gibi duruyor olsa da, Kuralbet’in para çekimleri hakkında tarafımıza hiçbir olumlu çekim bilgisi gelmemiştir. Bu yüzden Kuralbet’i hiçbir okuyucumuza önermezken bunun yanında daha kaliteli bonus imkanı bulabileceğiniz ve daha yüksek oranlarla çevrim yapabileceğiniz Enbet sitesini tüm okuyucularımzıa tavsiye ederiz. Enbet sitesine kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın