Kupabet Para Yatırma

Kupabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de bulunan Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, ING Bank, Vakıfbank, Denizbank ve TEB gibi bankalarla anlaşması olan Kupabet’e bu bankalar üzerinden para yatırabilirsiniz. Kupabet canlı destek hattında öğreneceğiniz Kupabet hesaplarına minimum 100 TL banka havalesi yaparak para yatırabilirsiniz. Bu yöntemle yatırılan paralar ortalama yarım saatte Kupabet hesabına geçmektedir.

Cep Bank : İş bank, Garanti, Akbank, Yapı Kredi ve TEB bankalarının müşterileri için sunduğu cep bank fonksiyonu sayesinde Kupabet’e güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz. Bu yöntem ile Kupabet’e minimum 50 TL para yatırılabilirsiniz ve ortalama 1 saat içinde paranızı hesabınızda görebilirsiniz.

Kredi Kartı : VISA ve Master Card fonksiyonlu kredi kartlarınız ile Kupabet’e minimum 50 TL para yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan yatırımlar anında Kupabet hesabınıza geçmektedir.

Paykasa : Euro bazlı ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa ile hem hızlı hem de güvenli bir şekilde Kupabet’e para yatırabilirsiniz. Paykasa yöntemi ile siteye minimum 10 euro yatırabilirken, bu para yatırdığınız anda hesabınıza geçer.

 

Kupabet Güvenilir mi?

Kupabet sitesinin sunduğu bu para yatırım yöntemlerini ve limitlerini beğenmişte olsak, tarafımıza Kupabet sitesinin para çekimleri hakkında güvenilir hiçbir bilgi veya belge ulaşmadığından dolayı Kupabet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Kupabet bahis sitesinin yerine sunduğu kaliteli bir hizmet ve güvenirliği ile Enbet’i tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Enbet sitesine buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın