İntertotobet Para Çekme

By İntertotobet


İntertotobet sitesine üyelik ve para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra, elde ettiğiniz kazançları çekebilmeniz için sadece 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Ardından direk İntertotobet para çekme işlemlerine geçiş yapabilirsiniz. Bu işlemlerinizi gerçekleştirirken herhangi bir sıkıntı ile de karşılaşmıyorsunuz. Ödemeleriniz sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde aktarılıyor. Gerçekleştireceğiniz para çekme işlemlerinde limitler ve yöntemlerin detayları şu şekildedir:

Banka havalesi yöntemi ile minimum olarak 200 TL para çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemleriniz 1 saat içerisinde gerçekleşmektedir.

İntertotobet’e Üye Ol

Cepbank yöntemi ile 50 TL tutarında minimum çekimlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Cepbank ile gerçekleştireceğiniz bu çekimler de yaklaşık 30 dakika içerisinde gerçekleştiriliyor.

En hızlı çekim yapabileceğiniz yöntem olarak da Papara yöntemi sizler için konumlandırılmış. Bu yöntem ile 5 dakika içerisinde minimum 100 TL çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapacağınız para çekme işlemlerinde sizlerin ödeme hızınızı arttıracak en önemli özelliği de belge istememesi. Belge istemediği için ek işlemler yapmanıza gerek kalmıyor ve dolayısıyla ödemelerinizi hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz. İntertotobet’in sizleri ödeme işlemlerinde mağdur etmemesinin en temel sebeplerinden bir tanesi de vermiş olduğu lisansıdır. Lisanslı bir site olduğu için, ödeme işlemleri konusunda da güvenilirdir.

İntertotobet Para çekme işlemlerinde merak ettiğiniz bir konu olursa ya da bir sorununuzu çözmek isterseniz site yetkilileri ile iletişime de geçebilirsiniz. Para çekme işlemleri hakkındaki elde etmek istediğiniz bilgileri canlı destek hattına danışarak, 7 gün 24 saat öğrenebiliyorsunuz.

İntertotobet’e Üye Ol

Yorum yapın