Hiperbet Üyelik

Hiperbet’e de diğer bahis siteleri gibi üye olmak her ne kadar kolay olsa da siz değerli okuyucularımız için her ince detayına kadar anlatalım.

Öncelikle Hiperbet’in sitesine gidin:

 Hiperbet

Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan kayıt butonuna tıklayın. (Kayıt butonu üye girişi kısmının altındadır.)

hiperbet-kayit

Açılan kayıt sayfasında sizden doldurmanız gereken bilgiler istenecektir.

İlk olarak sol tarafta bulunan kişisel bilgiler bölgesindeki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurun. Adınız, soyadınız, mai adresiniz, ülkeniz, kısa adresiniz, şehir, ilçe, posta kodu, doğum tarihiniz, sabit telefon veya cep telefon numaranız olmak üzere bir kaç bilgi istemektedir.

 Bu bilgileri doğru doldurmanız önemlidir çünkü para çekme işlemi yaparken sizden belge isteyebilirler. Bu bilgiler ile gönderdiğiniz belgedeki bilgiler uyuşmazsa ödeme yapmazlar.

hiperbet-uyelik-formu

Kişisel bilgiler

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde tamamladıktan sonra sağ taraftaki hesap tercihleriniz bölümünü doldurun. Bu bölümde sizden istediğiniz kullanıcı adı, istediğiniz şifre ve hesap para biriminizi (Türk Lirası) seçmeniz ister. Bu bilgileri dilediğiniz gibi doldurun. Genel şirket şartnamesini kabul ediyorum seçeneğini işaretleyip kayıt butonuna tıklayın.

hiperbet-üyelik-formu2

Hesap tercihleriniz

Kaydınızı tamamladıktan sonra sayfanın sağ üst kısmında bulunan forma kullanıcı adı  ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

hiperbet-kayit

Kullanıcı Giriş Formu

Hiperbet’e Üye Olun