Gizabet Para Yatırma

Gizabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Gizabet’in hesap bilgilerini öğrenerek Gizabet’e havale ile para yatırımı yapılabilmektedir. Gizabet para yatırma yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntem olan bu yöntem ile siteye minimum 100 TL para yatırımı yapılmaktadır. Bu yöntem ile yatırılan para ise ortalama yarım saat içinde Gizabet hesaplarında olmaktadır.

Cep Bank : Cep bank sistemlerine sahip olan bankalar üzerinden Gizabet’e para yatırımı yapılabilmektedir. Gizabet’e bu yöntem ile para yatırmak en az 20 TL olmalıdır. Cep bank ile yapılan yatırımlar ise yarım saat ile bir saat arasında kullanıcı hesabında olmaktadır.

Ecopayz : Ecopayz hesapları üzerinden Gizabet para yatırma işlemi sağlanmaktadır. Ecopayz ile yapılan yatırımlarda Gizabet para çekme sistemleri arasından sadece ecopayz yöntemi ile çekim mevcuttur. Ecopayz yöntemi ile Gizabet’e minimum 50 TL para yatırımı sağlanabilirken, yatırılan para ise anında hesaplara geçmektedir.

TLNakit : TLNakit yöntemi ile oluşturulan kartların numarasını sisteme girerek Gizabet’e anında para yatırımı gerçekleştirilmektedir. TLNakit ile Gizabet’e para yatırımları ise en az 20 TL olmaktadır.

 

Betparis Güvenilir mi?

Gizabet henüz çok yeni bir site olduğundan dolayı bugüne kadar Gizabet hakkında çok bilgi duyulmamıştır. Şu ana kadar da Gizabet ile alakalı para çekim bilgileri ile alakalı hiçbir olumlu yanıt sitemize gelmediği için Gizabet’i sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Gizabet yerine para çekimleri hızlı bir şekilde yapmakta olan Tipobet’i tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Tipobet’e sadece bu linke tıklayarak kaydolabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar ve bol kazançlar dileriz.

Yorum yapın