Gizabet Para Çekme

Gizabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz

 

Havale ile para çekme : Gizabet kullanan site üyeleri banka havalesi ile paralarını siteden çekebilmektedir. Havale yöntemi ile yapılan para çekimler tüm bankalar aracılığı ile gerçekleşebilmektedir. Neredeyse Türkiye’de ki tüm bankaları sistemlerinde bulunduran Gizabet, bu yöntem ile para çekimlerine 7 gün 24 saat izin vermektedir. Banka havalesi ile çekimler minimum 100 TL olabilirken, paralar ortalama 3-4 saat içinde banka hesabına geçmektedir.

Ecopayz ile para çekme : Gizabet para yatırma işlemlerinden Ecopayz’ı kullanarak yapılan para işlemleri sonucunda Gizabet’ten para çekimleri de gene aynı yöntem ile tamamlanmaktadır. Ecopayz ile çekim yapmak için kullanıcıların Gizabet’e Ecopayz hesap numaralarını tanımlaması gerekmektedir. Bu yöntemle ortalama 2 saat içinde tamamlanan Gizabet para çekme işlemleri minimum 100 TL olmalıdır.

Gizabet güvenilir mi?

Gizabet genel olarak bakıldığında yeni açılan ve bonusları iyi olan bir site olarak görülmüştür. Bahis ve casinıo bölümleri de beğenilmiş olan Gizabet, henüz para çekimlerinde üyelere güven aşılayamamıştır. Sitemize de ne yorum ne de mail üzerinden Gizabet hakkında hiçbir olumlu para çekim bilgisi gelmediği için Gizabet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz.

Tüm okuyucularımıza Gizabet sitesini kullanmak yerine onlarca yıldır hizmetlerinde kullanıcılarına hiçbir problem yaşatmadan hizmet veren Tipobet sitesini önermekteyiz. Tipobet’e giriş yapmak ve üye olmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın