Degajbet Para Çekme

Degajbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Betist’i Öneriyoruz

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz
-Neteller

 

Banka havalesi ile para çekme : Degajbet para çekme yöntemleri arasında üyelerin en çok kullandığı çekim yöntemlerinden biri olan banka havalesi ile kullanıcılar ortalama 2 ile 3 saat arasında para çekim işlemlerini tamamlamaktadır. Degajbet’te bulunan bu yöntem ile pek çok farklı banka üzerinden para çekim hizmeti sağlanırken, üyelerin en az 100 TL para çekimi talebi vermesi gerekmektedir.

Ecopayz ile para çekme : Degajbet para yatırma yöntemlerinden ecopayz ile para yatıran üyeler ise siteden parasını gene aynı yöntem ile çekmek zorundadır. En geç 2 saat içinde bu yöntem ile para çekimleri tamamlanmaktadır. Ecopayz dışından para yatıran üyeler ise bu çekim yöntemi ile parasını çekememektedir. Bu yöntem ile de minimum 100 TL para çekimi yapılmaktadır.

Neteller ile para çekme : Tıpkı ecopayz yönteminde olduğu gibi neteller ile çekim için de neteller ile para yatırmak gerekmektedir. Degajbet‘e farklı bir yöntem ile para yatıran kullanıcılar neteller ile para çekimi yapamazken, bu yöntem ile çekimler ise en geç 2 saat içinde üye hesaplarına geçmektedir. Neteller ile para çekimi de minimum 100 TL olarak yapılmaktadır.

Degajbet güvenilir mi?

Degajbet şu an için çok yeni bir site olmasından dolayı hakkında pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Site başlıklarına da şu ana kadar Degajbet ile alakalı hiçbir bilgi gelmediğinden dolayı hiçbir okuyucumuza Degajbet bahis sitesini kullanmasını önermemekteyiz.

Degajbet’in yerine daha güvenilir bir site arayan okuyucular ise Betist sitesini tercih edebilir. Betist’e okuyucular buraya tıklayarak üye olabilir. Tüm okuyucularımıza şans ve kazanç dileriz.

Yorum yapın