Bossabet Para Çekme

Bossabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz

 

Havale ile para çekme : Banka havalesi sayesinde Türkiye’de ki tüm bankalar üzerinden hesabınızda ki parayı oldukça kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Bossabet’ten havale ile çekilen paralar günün 24 saati çekim yapılabilir şekilde ayarlanmıştır. Maksimum 8 saat içinde hesabınızdan çekebileceğiniz para, en az 100 TL olmalıdır.

Ecopayz ile para çekme : Ecopayz’da bulunan hesabınız ile de Bossabet’ten paranızı güvenli bir şekilde para çekebilirsiniz. En geç 2 saat içinde hesabınızdan çekebileceğiniz tutar için öncelikle siteye de aynı yöntem ile para yatırımı yapmak gerekmektedir. Bossabet’ten bu yöntem ile minimum 100 TL para çekebilirsiniz.

TLNakit ile para çekme : Ecopayz ile benzer bir sistem olan TLNakit ile de paranızı Bossabet’ten çekebilirsiniz. Sadece TLNakit ile yatırım yapan kullanıcıların çekebildiği bu sistem ile çekilen paralar maksimum 2 saat içinde hesabınızda olmaktadır. Bu yöntem ile de minimum 100 TL para çekebilmektesiniz.

 

Bossabet güvenilir mi?

Bossabet hakkında bugüne kadar tarafımıza hiçbir olumlu para çekim bilgisi gelmemiştir. Bu yüzden güvenirliği hakkında şüphe olan Bossabet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Bossabet sitesinin aksine her zaman güvenli bir şekilde bahislerinizi yapabileceğiniz ve ortalama 5 dakika içinde paranızı hızlı bir şekilde çekebileceğiniz Tipobet sitesini tüm okuyucularımıza önermekteyiz. Tipobet’e hızlı bir şekilde bağlanmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın