Bexbet Para Yatırma

awe

Bexbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de yer alan tüm bankalar ile anlaşma halinde olan Bexbet’e, mevcut bankanızın bulunduğu hesabı canlı destekten talep ederek onların vereceği hesap numaralarına havale yaparak Bexbet’e hızlı bir şekilde para yatırabilirsiniz. Banka havalesi ile Bexbet’e minimum 20 TL para yatırabilirsiniz.

Cep Bank : Bankanızın sunduğu cep bank fonksiyonu sayesinde Bexbet’e kolay bir şekilde para yatırabilirsiniz. Cep bank ile Bexbet’e minimum 20 TL para yatırabilirken, cep bank ile yatıracağınız para ortalama 1 saat içerisinde hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Dünyanın en ünlü e-cüzdan servisi olan Ecopayz’da hesabınız var olması sayesinde hızlı ve güvenilir bir şekilde Bexbet’e para yatırımı yapabilirsiniz. Ecopayz ile siteye en düşük 20 TL yatırım yapabilirsiniz. Bu yöntemle gerçekleştireceğiniz yatırımlar anında hesabınıza geçmektedir.

TLNakit : Türkiye’nin ilk yerli ön ödemeli kart sistemi olan TLNakit’te bulunan hesabınız sayesinde Bexbet’e para kolay bir şekilde yatırabilrisiniz. Minimum 20 TL yatırabileceğiniz TLNakit yöntemi ile yatırdığınız para aynı anda hesabınıza geçmektedir.

 Paykasa : Türkiye’de son dönemde en çok kullanılan ön ödemeli kart sistemi olan Paykasa’dan almış olduğunuz kod sayesinde Bexbet hesabınıza hem hızlı hem de güvenli bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde siteye minimum 10 euro yatırabilirken, yatırdığınız para anında Bexbet hesabınıza geçmektedir.

 

Bexbet Güvenilir mi?

Bexbet sitesinin para yatırım opsiyonlarında ki geniş imkanları beğensekte Bexbet’in para çekimleri hakkında bugüne kadar tarafımıza net hiçbir bilgi ulaşmadığından dolayı Bexbet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Bexbet sitesinin yerine tüm okuyucularımıza son 3 ayda Türkiye’de en çok kullanılan site olan Enbet’e üye olmayı tavsiye ediyoruz. Enbet’ bu link ya da yukarıda yer alan buton ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın