Bexbet Para Çekme

awe

Bexbet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz
-TLNakit

 

Havale ile para çekme: Herhangi bir bankada bulunan vadesiz hesabınız sayesined Bexbet sitesinden hızlı bir şekilde paranızı çekebilirsiniz. Türkiye’de ki birçok bankayla anlaşması bulunan havale ile para çekim yöntemini kullarak para çeken kullanıcılarının paralarını ortalama 1-2 saat içinde hesaplarına yollamaktadır. Bu yöntem ile minimum 100 TL para çekebilirsiniz.

Ecopayz ile para çekme : Dünya’da ki en büyük e-cüzdan sistemi olan Ecopayz yöntemiyle de Bexbet’ten paranızı güvenli bir şekilde çekebilirsiniz. Ecopayz ile çekim yapmak için siteye yatırımı Ecopayz ile yapmış olmak gerekmektedir. le de Bu yöntem ile en az 100 TL para çekimi yapabilirken, ecopayz ile yapacağınız çekimler ortalama 1 saat içinde hesabınıza geçer.

TLNakit ile para çekme : Türkiye menşeili bir ön ödemeli kart sistemi olan TLNakit ile hem hızlı hem de güvenilir şekilde paranızı çekebilirsiniz. TLNakit sisteminde de parayı aynı yöntemle yatırmış olmanız gerekmektedir. TLNakit yöntemiyle en az 100 TL para çekebilirsiniz. TLNakit yöntemi ile yapılan çekimler ortalama 1 saat içinde TLNakit hesabınıza yansır.

 


Bexbet güvenilir mi?

Bexbet’in sunduğu ürünleri hem biz hem de müşteriler beğenmiş olsa da, Bexbet sitesinin para çekim işlemleri ile alakalı olarak elimize şu ana kadar hiçbir net bilgi gelmediğinden doalyı Bexbet sitesini hiç okuyucumuzun kullanmasını öneriyoruz.

 

Bexbet sitesinin yerine tüm okuyucularımıza Türkiye’de ki en güvenilir bahis sitesi olan Enbet sitesini öneriyoruz. Enbet sitesine hızlı ve kolay bir şekilde katılmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın