Betvigo Para Yatırma

Betvigo Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Betvigo sitesinin güncel hesap bilgilerini öğrenerek, yapılacak havale işlemi sonucunda siteye para yatırımı yapılabilmektedir. Bu yöntemle yaklaşık olarak yatırılan para yarım saat içinde hesaba geçmektedir. Buna ek olarak Betvigo’ya banka havalesi yöntemiyle minimum 100 TL para yatırımı yapılabilmektedir.

Kredi kartı : VISA veya Master Card sistemi bulunan kartlar ile de Betvigo’ya para yatırımı yapılmaktadır. Bu yöntemi kullanılarak siteye yapılan yatırımlar ise anında hesaba geçerken, bu yöntem ile Betvigo’ya en az 20 TL yatırım yapılabilmektedir.

TLNakit : Betvigo para yatırma yöntemleri arasında hesaplara anında yatırım geçen bir diğer sistem olan TLNakit ön ödemeli kart sistemi ile ise siteye minimum 20 TL yatırım yapılabilmektedir. Bu yöntem ile yatırım için sahip olunması gereken tek şey TLNakit kodlu bir karttır.

Astropay : Betvigo’ya Astropay ile ise minimum 10 dolar para yatırılabilmektedir. Astropay yöntemi ile de yatırılan para anında Betvigo hesabına geçmektedir.

 

Betvigo Güvenilir mi?

Betvigo bahis sitesi, her ne kadar sistemlerinde geniş seçenekli bir para yatırım yöntemleri sunuyor da olsa bugüne kadar Betvigo ile alakalı sitemizin yorum bölümü veya diğer iletişim bölümlerine hiçbir olumlu para çekim bilgisi gelmemiştir. Bundan dolayı sitemiz Betvigo sitesini hiçbir okuyucusuna önermemektedir. Betvigo sitesi yerine, hem güvenilir hem de hızlı bir para çekim imkanını kullanıcılarına sunan Enbet’i tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Enbet’e hem bu linke tıklayarak hem de yukarı yer alan yeşil butona tıklayarak üye olunabilinir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın