Betvigo Bonus

Betvigo Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

600 TL İlk Üyelik Bonusu

Betvigo üyelik işlemini yaptıktan sonra ilk defa siteye para yatıracak olan tüm üyeler 600 TL İlk Üyelik Bonusu promosyonundan yararlanabilmektedir. Bu bonustan yararlanmak isteyen üyelerin Betvigo sitesine minimum 50 TL yatırım yapması gerekirken, bonus için yapılacak maksimum yatırım ise 600 TL olmalıdır. Toplam yatırımın %25’i oranında alınabilen 600 TL İlk Üyelik Bonusu yalnızca spor bahisleri bölümü içinde kullanılabilmektedir. 600 TL İlk Üyelik Bonusundan kazanılan toplam bonusu çevirebilmek için ise ana parayı 1 defa  en az 1.30 orandan çevrilebilirken, alınan toplam bonusu ise 8 farklı kuponda minimum 1.96 orandan çevrilmesi gerekmektedir. Bu bonusun 60 gün içerisinde çevrilmesi gerekirken, bu süre içinde çevrilmeyen bonuslar ise iptal edilmektedir.

 

%20 Yatırım Bonusu

Betvigo üyeleri arasında cep bank ile para yatıran kullanıcıların en çok kullandığı bonus olan %20 Yatırım Bonusundan minimum 50 TL para yatıran kullanıcılar yararlanabilmektedir. Bu promosyondan alınan maksimum bonus miktarı ise 500 TL’dir. Bu bonusun çevrimi ise ana paranın 1 katını 1.30 orandan çevirerek ve sonrasında toplam bonusun 11 katını minimum 2.00 orandan çevirerek tamamlanmaktadır.

 

Betvigo bonusları hem zorlu çevrim şartlarına hem de az bonus veren promosyonlardan oluşmaktadır. Betvigo’nun çok kaliteli olmayan bonuslarını kullanmak yerine hem güvenilir bir site olan hem de kolay çevrim şartlı yüksek bonuslar veren Enbet sitesini tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Enbet’e üye olmak için bu linke tıklanabilmektedir. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın