Betsepeti Para Yatırma

betsepeti

Betsepeti Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Betsepeti, kullanıcılarına geniş bir yelpaze ile para yatırım imkanı sunmaktadır. Banka havalesi, cep bank, tlnakit, kredi kartı, neteller, ecopayz, astropay ve paykasa gibi para yatırma yöntemlerini kullanan Betsepeti’in bu yöntemlerini detaylıca aşağıda derledik.

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Birçok banka ile anlaşması olan Betsepeti’ne, 7 gün 24 saat para yatırımı yapabilirsiniz. Banka havalesi yöntemi ile minimum yatırma miktarı 50 TL ‘dir. Banka hesap bilgilerini Betsepeti canlı destek hattına bağlanarak öğrenebilirsiniz.

Cep Bank : Cep bank ödeme yöntemi ile hem hafta içi hem haftasonu 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile minimum yatırım miktarı 20 TL’dir. Cep bank ile yapacağınız yatırım 15 dakika içinde Betsepeti hesabınıza geçmektedir.

Kredi Kartı: Master card veya visa fonsiyonu olan kredi kartları ile Betsepeti’ne para yatırımı sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ile minimum yatırım miktarı 100 TL’dir. Kredi kartı işlemi ile yapacağınız para yatırımı aynı anda hesabınıza geçer.

Ecopayz : Dünyanın en büyük e-cüzdan sistemi olan Ecopayz ile 7 gün 24 saat para yatırım işleminizi sağlayabilirsiniz. Ecopayz ile minimum yatırım miktarı 20 TL’dir. Ecopayz ile para yatırımı anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Dolar ile işlem sağlanan bir ön ödemeli kart sistemi olan Astropay ile Betsepeti hesabınıza para yatırımı yapabilirsiniz. Astropay ile minimum yatırım miktarı 10 dolardır. Astropay yöntemi ile yatırılan para anında hesaba geçmektedir.

Paykasa : Euro ile işlem sağlanan birön ödemeli kart sistemi olan Paykasa ile Betsepeti hesabınıza para yatırım işlemini sağlayabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 eurodur. Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.


Betsepeti Güvenilir mi?

Betsepeti’nin para yatırım seçeneğinde ki geniş yelpazeyi beğenmiş olsaka da para çekimlerinde ki belirsizliklerden dolayı Betsepeti’ni önermiyoruz. Betsepeti yerine Türkiye’nin en güvenilir bahis sitesi olan Enbet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın