Betsat Para Çekme

BetsatBetsat, müşterilerine sunduğu hizmetlerle her daim memnuniyeti sağlamaktadır. Bu nedenle kaçak bahis siteleri arasında çok önemli bir yere sahiptir. Sunduğu hizmetlerden belki de en güzeli ve iyisi, hızlı ve ücretsiz şekilde yapılan para çekme işlemleridir.

Betsat para çekme işlemlerinde müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasından size en uygun olan yöntemi seçerek para çekme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik para çekme emri verdikten sonra günlerce beklemenize de gerek yoktur. Betsat para çekme işlemleri çok kısa bir süre içerisinde işleme almakta ve hesabınıza yatırmaktadır.

Betsat para çekme yöntemleri ise şu şekildedir;

Ukash: Betsat müşterilerine Ukash yöntemiyle para çekme imkanı sunmaktadır. En az 100 en fazla 650 TL’lik tutarlardaki para çekim işlemlerinizi Ukash’la gerçekleştirebilirsiniz. Para çekme emri verdikten kısa bir süre sonra size 19 haneli ukash numarası gönderilecektir. Bu numara aracılığıyla paranızı istediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

Banka Havalesi: Banka havalesiyle para çekme işlemleri 24 saat içerisinde onaylanmaktadır. En az 200 lira en fazla 50.000 TL para çekimi yapabilirsiniz.

EcoPayz: Para çekme işlemlerinizde online EcoPayz cüzdanınızı kullanabilirsiniz. En az 100 TL en fazla 10.000 TL para çekimi yapabilirsiniz. Üstelik EcoPayz ile yapılan para çekme işlemleri 1-3 saat arasında sonuçlandırılmaktadır.

Betsat’ta bu yöntemlerin dışında Skrill ve Neteller’e para çekme seçenekleri de bulunmaktadır. Size uygun olan para çekme yöntemini seçerek onunla para çekmeniz mümkündür.

Betsat’a Üye Ol!