Betsantra Para Yatırma

Betsantra Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Banka havalesi ile para yatırma yöntemi Betsantra para yatırma yöntemleri arasında çokça kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem ile siteye yatırılan para yaklaşık yarım saat içinde hesaba geçerken, bu yöntem ile siteye minimum 100 TL para yatırılabilinmektedir.

Cep Bank : Betsantra’ya cep bank ile de para yatırımı yapılabilirken, bu yöntem ile yapılan yatırımlar ise ortalama 1 saat içinde Betsantra hesabına geçmektedir. Bu yöntemle ise siteye minimum 50 tl para yatırımı yapılabilinmektedir.

Kredi kartı : VISA veya Master Card sistemli kartlar ile Betsantra’ya para yatırımı yapılırken, bu yöntem ile yapılan yatırımlar sitede ki üye hesaplarına anında geçmektedir. Buna ek olarak bu yöntem ile siteye ise en az 100 TL yatırım yapılması gerekmektedir.

Neteller : Neteller yöntem ile de siteye yapılan yatırımlar anında site hesabına geçerken, bu yöntemle ise siteye minimum 100 TL para yatırımı yapılması gerekir.

 

Betsantra Güvenilir mi?

Betsantra bahis sitesi hakkında güvenilirliğine dair hiçbir belge bulunmamaktadır. Betsantra para çekme işlemleri ile alakalı da sitemizin yorum bölümüne hiçbir olumlu bilgi gelmediği için Betsantra sitesini hiçbir okuyumuza önermemekteyiz. Betsantra yerine okuyucular, güvenirliği test edilmiş ve defalarca olumlu sonuçlar alınmış bir site olan Enbet’i öneriyoruz. Enbet sitesine ise okuyucular ister bu link üzerinden isterseler de yukarıda yer alan yeşil renkli buton üzerinden üye olunabilinmektedir. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın