Betparis Para Çekme

Betparis Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Tipobet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz

 

Havale ile para çekme : Ortalama 1-2 saat içinde paranızı havale ile çekebilirsiniz. Banka havalesi yöntemi ile tüm bankalardan paranızı çekebilirsiniz. Betparis sistemlerinde yer alan Türkiye’nin en büyük bankalarını görebilirsiniz. Ayrıca Betparis ile paranızı 7 gün 24 saat çekebilir ve bu yöntem ile de en az 100 TL para çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik tüm bu çekim imkanları son derece güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Ecopayz ile para çekme : Dünyaca tanınmakta olan ve en güvenilir e-cüzdan sistemi olan Ecopayz sayesinde Betparis sitesinden oldukça güvenli ve kolay bir şekilde para çekebilirsiniz. Ecopayz hesabınıza gelecek bu para en geç 2 saat içinde hesabınıza tanımlannmaktadır. Bu yöntemle para çekimi yapmak isteyen tüm kullanıcıları Betparis’e ecopayz ile para yatırmış olmaludur. Ecopayz yöntemiyle minimum 100 TL para çekebilirsiniz.

 

Betparis güvenilir mi?

Betparis bahis sitesi genel manada hem site tasarımı hem de site özellikleri sayesinde tarafımızca beğenilmiştir. Fakat Betparis sitesinin para çekimleriyle alakalı olarak hiçbir bilgi yada belga tarafımıza gelmediğinden ve bizde Betparis’in güvenilirliğinden şüphe ettiğimiz için Betparis sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz.

Betparis sitesinin aksine güvenli bir şekilde tüm okuyucularımızın kullanacağı ve sadece 15 dakika içinde paranızı çekebileceğiniz Tipobet sitesini tüm okuyucularımıza önermekteyiz. Tipobet en güncel adresine giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın