Betlax Para Yatırma

betlaxlogo

Betlax Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de ki tüm bankalarda hesabı bulunan Betlax’a, kulladığınız bankanızın vadesiz hesabı sayesinde kolay bir şekilde para yatırabilirsiniz. Canlı destekten alacağınız güncel hesap numaralarına yapacağınız havale sayesinde Betlax’a hızlı bir şekilde para yatırabilirsiniz. Bu yöntemle Betlax’a minimum 100 TL para yatırabilirsiniz.

Cep Bank : Bankanızda yer alan cep bank servisi ile Betlax’a para yatırabilirsiniz. Cep bank para yatırma yöntemi ile Betlax’a minimum 50 TL para yatırabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile yatırılan paralar ortalama 1 saat içinde Betlax hesabınıza geçer.

TLNakit : Türkiye’de yer alan ilk yerli ön ödemeli kart sistemi olan TLNakit’te ki hesabınız sayesinde Betlax’a güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz. Minimum 20 TL yatırabilen bu yöntem ile yatırdığınız para anında hesabınıza geçmektedir.

Payzwin : Türkiye’de son dönemde çıkmış ve oldukça fazla popüler olmuş bir ön ödemeli kart sistemi olan Payzwin sayesinde Betlax hesabınıza hem hızlı hem güvenlice para yatırımı yapabilirsiniz. Payzwin sayesinde siteye minimum 50 TL yatırabilirken, yatıracağınız para ise aynı anda Betlax hesabınızda olur.

 

Betlax Güvenilir mi?

Betlax sitesinin para yatırım yöntemlerinde sunduğu geniş yelpaze ve limitleri beğenmiş olsak dahi Betlax’ın para çekimleri hakkında tarafımıza şu ana kadar net bir bilgi ulaşmadığından dolayı Betlax sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Betlax’ın yerine son dönemde çokça konuşulan ve sitemizin de önerdiği güvenilir sitelerden biri olan Enbet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Enbet’e bu linkle ya da yukarıda ki yeşil buton ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın