Betlax Para Çekme

betlaxlogo

Betlax Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-TLNakit

 

Havale ile para çekme: Türkiye’de bulunan pek çok banka ile anlaşma halinde bulunan Betlax’tan paranızı çekebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey elinizde ki hesaplarınızın IBAN ve diğer numaralarını Betlax’a girmektir. Havale ile çekim yöntemi ile site müşterileri ortalama 1-2 saat içinde para çekimlerini gerçekleştirmektedir. Bu yöntem ile minimum 100 TL para çekebilirken, çekeceğiniz paranın 10 ve 10’un katı şeklinde olması gerekmektedir. Ayrıca bu yöntem ile para çekiminde komisyon alınmamaktadır.

TLNakit ile para çekme : Türkiye’nin çokça kullanılan ve Türkiye’de hizmet veren bir ön ödemeli kart sistemi olan TLNakit sayesinde Betlax hesabınızda bulunan paranızı oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde çekebilirsiniz. TLNakit ile para çekebilmeniz için siteye TLNakit yöntemi ile para yatırmanız gerekmektedir. TLNakit yöntemi ile en az 100 TL para çekebilirken, bu yöntemle yapılacak çekimler ortalama 1 saat içinde hesabınızda olur.

Betlax Güvenilir mi?

Betlax’ın sunduğu tüm ürün ve alanları hem müşteriler hem de bizler beğensekte, elimize bugüne kadar Betlax sitesinin para çekim işlemleri hakkında hiçbir net bilgi gelmediği için Betlax sitesini hiç okuyucumuzun kullanmasını öneriyoruz.

Betlax sitesinin yerine yıllardır Türkiye’de ki bahis severlere güvenli bir şekilde hizmet vermekte olan Enbet sitesini tüm okuyucularımıza öneriyoruz. Enbet’in sunduğu ayrıcalıklı hizmete katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın