Betkid Para Yatırma

By Betkid

Betkid bahis sitesinde, tüm kullanıcılar için güvenilir ve hızlı birçok para yatırma yöntemi yer almaktadır. Betkid para yatırma yöntemleri için şu an dört tane farklı yöntem kullanmaktadır. Yakında birçok farklı yöntemi de sitesine entegre edecek olan Betkid, şu an da yatırdığı yöntemler ile alakalı bonuslar vermektedir.

Betkid bonusları oldukça kolay bir şekilde çevrilen bonuslar olduğundan dolayı da paranızı sadece 5 dakika içinde güvenle çekebilir ve Betkid’den hep karlı olarak ayrılabilirsiniz.

Havale : Betkid birçok farklı banka ile entegreli olduğundan dolayı geniş bir banka seçeneği ile siteye yatırım imkanı vermektedir. Para yatırmak istediğiniz bankanın Betkid hesap numarasını canlı destekten öğrenebilirsiniz. Banka havalesi yöntemiyle Betkid’e minimum 100 TL tutarında para yatırabilirsiniz. Banka havalesi ile gerçekleştireceğiniz yatırımlar, hesabınıza maksimum 5 dakika içinde geçmektedir.

Cep Bank :
Bankanızda bulunan cep bank fonksiyonu ile de Betkid hesabınıza para yatırabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile Betkid’e minimum 20 TL yatırım yapılabilmektedir. Bu yöntemle yapılan yatırımlarda, incelemelerin ardından maksimum 15 dakika içinde hesabınıza işlenmektedir.

EcoPayz   :  Dünyanın en büyük e-cüzdan sistemi olan Ecopayz’da ki hesabınız ile de Betkid’e para yatırılabilirken, bu yöntemle yapılan yatırımlar siteye anında geçmektedir. Ecopayz ile minimum 20 TL site yatırabilirken, yatırım karşılığı isteğinize göre %5 Ecopayz Yatırım Bonusundan da faydalanabilirsiniz.

TLNakit : Türkiye’de ki ön ödemeli kart sistemi olan TLNakit ile de siteye yatırım yapabilirsiniz. TLNakit ile yapacağınız yatırımım minimum 1 TL olabilir. TLNakit ile gerçekleşen yatırımlar anında Betkid hesabınıza tanımlanırken, isteğiniz dahilinde sitede ki %20 TLNakit Yatırım Bonusundan da yararlanabilirsiniz.

Betkid’e Üye Ol

Yorum yapın