Betist Güvenilir Mi?

By Betist Tanıtım

betist

                           Betist Güvenilir Mi ?

       Betist, Autobet Limited Pharoash Amusements 4 Bell Lane BODMIN PL31 2JL ingiltere Lisanslıdır. Lisans no: 30604. Bahis Lisansı ise: 30604′ dır.

          Betisit’i güvenilir yapan üyelerine sağladığı kolay para çekim seçeneğidir. Bir çok seçenekle para yatırma ve çekme seçenekleri sunan Betist üyelerine yeterli güveni sağlamaktadır.


Ö
deme sistemleri içinde bu konuda uluslararası Tecrübeye sahip 7/24 aktif profesyonel ekip tarafından yürütülmektedir. Aynı zamanda tecrübeli canlı destek yine 7/24 Bahsin yeni adı BETİST ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Betist’e Üye Olun!

 

6 Responses to “Betist Güvenilir Mi?”

  1. sakın para yatırmayın paranıza el koyar! benim2050 tl el koydular üsteki yoruma inanmayın

  2. ben bu sitede oynuyorum daha sıkıntı yaşamadım 1 kere yaşadım para cekımınden sonra reckback le kazandım 2500 ümü kestiler ama normal durumda 18 20 bin tl para çektim tek sıkıntı reckback sıfırlanır dıyolar sıfırlamıyolar kazanınca el koyuyolar tipobet bixbet kralpoker hepsi aynı olayı yaptı bu sorunu çözseler reckback sorununu sıkıntı vs hiç kalmayacak

  3. sakın para yatırmayın haksız kazanç sağladınız deyip hesabımızı kapatıyorlar sizi de engelliyorlar

  4. Beyler bu site tamamen dolandırıcıdır. Üye olup 400 TL yatırdım ve aynı gün kaybettim. Ertesi gün 1000 lira yatırdım ve kazandım para 1953 TL oldu. Çekim talimatı verdim. Anında hesabımı kapatıp canlı yardımdan engellediler.

    Kullanıcı adım dejavun

    Admin sende yukarıda ki tanıtım yazını ne hakla yazıyorsun. Bana diyor ki Aktarım yaptın. Nasıl yapılır bilmiyorum. Ama okuduğum kadarıyla da kimsenin bu işten menfaati olamaz. Bu adamlar para yatıran herkesin parasına el koyuyorlar. Söyledikleri şey hayal ürünü.

  5. 1,000 TL yatırım yaparak %20 çevrim şartsız yatırım bonusumu 200 TL olarak aldım. 3,200 TL mi sorunsuz olarak çektim 7 dk da banka hesabıma aktarıldı. Herkese tavsiye ederim.

Yorum yapın