Armabet Para Yatırma

armabet-logo

Armabet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Armabet, tüm müşterilerinin sitelerine kolay ve hızlı bir şekilde para yatırabilmeleri için birçok farklı para yatırma yöntemi kullanmaktadır. Banka havalesi, cep bank, tlnakit, kredi kartı, neteller, ecopayz, astropay ve paykasa gibi para yatırma yöntemleri yardımıyla Armabet’e para yatırabilirsiniz. Bizde sizler için Armabet’in para yatırma detaylıca aşağıda derlemiş olduk.

Para Yatırma Yöntemleri

Banka Havalesi : Ondan çok banka ile anlaşması olan Armabet’e, canlı destekten alacağınız hesap numaralarına havale yaparak Armabet’e üye olabilirsiniz. Armabet’e banka havalesi yöntemi ile minimum 50 TL para yatırabilirsiniz.

Cep Bank : Cep bank ile de Armabet’e 7 gün 24 saat para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile minimum yatırım miktarı 20 TL yatırabilirken, cep bank ile yapacağınız yatırım 15 dakika içinde Armabet hesabınıza geçmektedir.

Kredi Kartı: Visa ve Master Card sistemli çalışan kredi kartları ile Armabet’e para yatırımı sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ile minimum yatırım 100 TL’dir. Kredi kartı işlemi ile yapacağınız para yatırımı aynı anda hesabınıza geçer.

Ecopayz : Dünya’da en çok kullanılan e-cüzdan sistemi olan Ecopayz ile de Armabet’e kolaylıkla para yatırımı sağlayabilirsiniz. Ecopayz ile minimum yatırım miktarı 20 TL’dir. Ecopayz ile para yatırımı anında hesaba tanımlanmaktadır.

Paykasa : Ön ödemeli kartlar arasında yer alan iki büyük sistemden biri olan Paykasa ile Armabet’e para yatırabilirsiniz. Paykasa ile minimum yatırım miktarı 10 euro yatırabilirken, Paykasa ile yatırılan para anında hesaba tanımlanmaktadır.

Astropay : Dolar yöntemi ile kullanılan bir ön ödeme yöntemi olan Astropay ile Armabet hesabınıza para yatırımı yapabilirsiniz. Astropay ile minimum yatırım miktarı 10 dolardır. Astropay ödeme yöntemi ile yatırılan para anında hesaba geçmektedir.


Armabet Güvenilir mi?

Armabet’in para yatırım işlemlerinde ki çeşitliliği beğensekte tarafımıza hala daha Armabet’in para çekimlerinde ki belirsizlikleri geldiğinden dolayı Armabet’i hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Armabet yerine Türkiye’nin en güvenilir bahis sitesi olan Enbet’e üye olmanızı tavsiye ediyoruz. Enbet sitesine bu link ya da üstteki yeşil buton yardımı ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın