Albet 70 – Albet’in Yeni Giriş Adresi: Albet70.Com

Albet 70’e Giriş Yap – Üye Ol

Albet sitesinin de mevcut giriş adresi 24 Ocak’ta TİB tarafından gerçekleşen engellemeler sonucunda Albet 70 olarak güncellenmiştir. Albet sitesine üye olan ve kullanmakta olan Albet müşterileri 24 Ocak 2017 tarihinden itibaren Albet’e giriş yapmak için eski giriş adresi Albet 600 adresinin yerine yenilenen ve en güncel giriş adresi olan Albet 70 üzerinden giriş yapacaktır.
Albet’te sitesinde her zaman kullanıcıları pek çok özel bonus ve kampanya ile para kazandırmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti üst seviyede olan Albet70 sitesinde siteye yeni kaydolan tüm kullanıcıların yapacakları ilk yatırımlar için 400 TL’ye kadar %100 İlk Üyelik Bonusu verilmektedir. Albet70 sitesinde de hiçbir kampanya hız kesmeden devam ederken, Albet600’de bırakılan tüm bakiyeler de Albet70 sitesinde hazır olarak müşterileri beklemektedir.

 

Albet’in en güncel giriş adresine bağlanmak için bu linke ya da alttaki yeşil renkli butona tıklayabilirsiniz.

Albet 70 Giriş – Üye Ol


Albet Neden Engellendi?

Albet sitesi de tıpkı diğer bahis siteleri gibi Türkiye’de ki yasaların aksine bir hizmet verdiği için çıkan karar sonucunda TİB tarafından engellenmiştir. 27 Ocak 2017 tarihinin akşam saatlerinde gerçekleşen bu engellemeye Albet yetkililere hemen el atarak Albet yeni giriş adresi olan Albet 70 adresini müşterileri ile paylaşmıştır.


Albet 70
 gibi güncelleme yapmış olan ve ulaşım sağlayamadığınız diğer sitelerin hepsine sitemizin ana sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şans dileriz.

Albet’e Üye Ol

Yorum yapın