Adobet Para Yatırma

Adobet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Banka Havalesi : Türkiye’de ki pek çok banka ile anlaşmalı olan Adobet’e, canlı destekten Adobet banka hesap bilgilerini öğrenek, hesaplara havale yapabilir ve Adobet para yatırma işlemini de kolayca tamamlayabilirsiniz. Banka havalesi ile Adobet’e yapılan yatırımlar minimum 50 TL olmalıdır.

Cep Bank : Türkiye’de ki tüm cep bank fonksiyonlarını bir araya toplayan Adobet’e hızlı bir şekilde para yatırabilirsiniz. Cep bank yöntemi ile Adobet’e minimum 20 TL para yatırabilirsiniz. Bu yöntem ile yatıracağınız para ortalama 1 saat içinde hesabınıza geçmektedir.

Ecopayz : Dünyaca ünlü e-cüzdan servisi Ecopayz’da ki hesabınız ile de Adobet’e para yatırım yapabilirsiniz. Ecopayz ile yapılan yatırımlar Adobet para çekme işlemi yaparken de sadece Ecopayz yöntemi ile çekilmektedir. Bu yöntem ile Adobet’e en düşük 20 TL yatırım yapabilirken, Adobet’e bu yöntemle anında yatırım gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa : Euro bazlı çalışan ön ödemeli kart sistemi Paykasa’dan aldığınız kod ile de Adobet’e yatırım yapabilirsiniz. Paykasa ile siteye minimum 10 euro yatırabilirsiniz. Yatırılan bu paranız anında Adobet hesabınıza geçmektedir.

 

Adobet Güvenilir mi?

Adobet ile alakalı para çekimleri hakkında tarafımıza net hiçbir bir bilgi gelmediği için Adobet sitesini hiçbir okuyucumuza önermiyoruz. Adobet sitesini kullanmak yerine tüm okuyucularımıza daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet sunduğu gördüğümüz Enbet’e üye olmalarını tavsiye ediyoruz. Enbet sitsine bu link veya üstte bulunan buton ile üye olabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol şanslar dileriz.

Yorum yapın