Adobet Para Çekme

Adobet Yerine Sorunsuz Ödeme Yapan Enbet’i Öneriyoruz!

Para Çekme Seçenekleri

-Banka Havalesi
-Ecopayz

Havale ile para çekme: Adobet’te ki en çok kullanılan para çekim yöntemi olan banka havalesi ile çekimlerde sahip olmanız gereken tek şey herhangi bir bankada bulunan ve sizin adını açılmış olan bir vadesiz hesabınız bulunmasıdır. Bu yöntemle hızlı bir şekilde paranızı çekebileceğiniz gibi, güvenli bir şekilde de paranızı hesabınıza geçirmiş olursunuz. Banka havalesi ile çekilen paralar ortalama 1-2 saat içinde müşterilerin hesaplarına yollanırken, bu yöntemle minimum 100 TL para çekilebilir.

Ecopayz ile para çekme : Adobet para çekme bölümünde ki bir diğer çeşitlilik olan Ecopayz ile para çekme de oldukça güvenli bir yöntemdir. Adınıza kayıtlı olan Ecopayz ile hızlı bir para çekim işlemi yapabilisiniz. Ayrıca Ecopayz ile çekim yapmak isteyen kullanıcılar Adobet para yatırma yöntemlerinden ecopayz yöntemini kullanarak siteye para yatırmış olmalıdır. Ecopayz yöntemiyle siteden en az 100 TL para çekebilirken, paranızı da ortalama 1 saat içinde hesabınızda görebilirsiniz.


Adobet güvenilir mi?

Adobet hakkında ki para çekimleri ile alakalı olarak bugüne kadar tarafımıza hiçbir net bilgi gelmemiştir. Bundan dolayı da bizler hiçbir okuyucumuza Adobet sitesini tavsiye etmiyoruz.

Adobet’in yerine tüm okuyucularımıza güvenirliğini defalarca test ettiğimiz ve her defasında pozitif sonuç aldığımız Enbet sitesini öneriyoruz. Enbet’e hızlı bir şekilde katılmak için bu linke tıklayabilirsiniz. Tüm okuyucularımıza bol kazanç dileriz.

Yorum yapın