90 Dakika Para Çekme

90 Dakika90 Dakika bahis sitesi müşterilerine sunduğu olanaklar sayesinde piyasada önemli bir yere sahip olmuştur. Her geçen gün kendisini geliştiren bir yapıya sahip olan 90 Dakika, müşterilerine her konuda birçok olanak sunmaktadır. Özellikle 90 Dakika para çekme yöntemlerinin çokluğu ve kolaylığı çok dikkat çekmektedir. Dilerseniz 90 Dakika para çekme yöntemlerine hep beraber bakalım.

Banka Havalesi: Banka havalesi ile para çekme 90 Dakika’da en çok kullanılan para çekme yöntemidir. Bu yöntemle minimum 100 TL maksimum 5.000 TL para çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz tutar 1-5 gün içinde gönderilmektedir.

Ukash: 90 Dakika’nın müşterilerine sunduğu bir diğer para çekme yöntemidir. Bu yöntemle para çekebilmek için daha önce Ukash ile para yatırmanız gereklidir. Minimum 10 Euro maksimum 250 Euro karşılığında çekim yapabilirsiniz. Günde 3 kere bu yöntemle para çekmenize izin verilmektedir. Çekmek istediğiniz tutara ait Ukash kodu 24 saat içerisinde size ilgili kanallardan bildirilecektir.

EcoPayz: EcoPayz, dünya üzerinden en çok kullanılan e-cüzdanlardan biridir. Bu yöntemle para çekebilmek için daha önce EcoPayz ile hesabınıza para yatırmış olmanız gereklidir. Minimum 10 TL maksimum 5.000 TL para çekmenize izin verilmektedir. Çekmek istediğiniz tutar 24 saat içerisinde EcoPayz hesabınıza gönderilmektedir.

90 Dakika para çekme yöntemleri bu şekildedir. Bunlar arasından size en uygun yöntemle ile para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Çekmek istediğiniz tutar taahhüt edilen süreler içerisinde hesabınıza gönderilecektir. Bu konuda aklınızda endişe kalmasın.

90 Dakika’ya Üye Ol!